МІСЯЧНИК БІБЛІОТЕК

З 01 по 30 жовтня шкільна бібліотека взяла участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України». З метою популяризації сімейних читань для батьків підготовлено книжкову бібліотечку з питань патріотичного виховання дітей . 14 жовтня Україна вперше на державному рівні відзначала День захисника України, бібліотекою школи було надано методичну допомогу учням, класним керівникам у проведенні виховної години «Покрова – свята покровителька». Новими матеріалами, які розповідають про події на Сході України, оновлено постійно діючу книжкову виставку «Козацька слава не вмре, не загине». З метою виховання у дітей любові до Вітчизни, до рідного краю з учнями 11-Б класу проведено зустріч з учасниками бойових дій на Сході України. Діти змогли поспілкуватися з воїнами, почути правду про війну від людей які пройшли через неї і щиро подякувати їм за можливість жити мирно у вільній Україні. Слава Україні! Героям слава!

вул. Б.Хмельницького 118

т. 0472-32-08-04