ОСІННІ РОЗВАГИ

«Красива осінь вишиває клени Червоним, жовтим, Срібним, золотим»

Чудового осіннього дня - 23 жовтня - у 1-Б класі відбулося свято «Осінні розваги», на якому діти показали красу осінньої пори за допомогою поетичного слова,пісень, художньої творчості. До нас завітала чарівна Осінь з пензликом в руках, загадками та своїми синочками: Вереснем, Жовтнем і Листопадом. Грою «Хто більше збере листочків» почалися розваги. А ще естафетою для хлопчиків «Нам потрібно ложку взяти, щоб картоплю назбирати», а для дівчаток «Хто швидше перенесе квасолю. Із захопленням спостерігали за поєдинком силачів «Хто більше підніме гарбуз над головою». Весело провели гру «Музичний город». Настав час звозити овочі та фрукти до комори на вантажівках. Гралися, змагалися, веселилися та захотіли покуштувати осінніх дарів та назвати - що це! На останок подякували Осені за всі щедроти, дітям-за свято, за роботу, а батькам - за допомогу і турботу! Гарного відпочинку на канікулах!

вул. Б.Хмельницького 118

т. 0472-32-08-04